NLP

נעים מאוד שמי בשמת,
מאסטרית מוסמכת ב-nlp
נשואה לבוגי,
אמא לעמית ורוי המעלפים
ודובי וטוי הכלבלבים המתוקים.

איך הגעתי לעולם המרתק של nlp?

לפני עשר שנים בערך חוויתי דכאון עמוק שהביא אותי למצב שכל מה שרציתי זה שהסבל יגמר ואני אפסיק להרגיש את כל התחושות הנוראיות האלה.
הרגשתי שאף אחד לא מבין אותי ולא באמת יודע מה עובר עליי.

הופניתי לפסיכיאטר שנתן לי מרשם לכדורים.
הכדורים קצת עזרו, הקלו על התחושות הקשות, אבל המחשבות , הפחד , החוסר רצון להיות בעשייה ובחיים בכלל נשארו.
עברתי איזשהו תהליך לצד הכדורים וקצת השתפרתי.
חזרתי לחיות את החיים, על פניו יצאתי מהדכאון אבל בדיעבד אני יודעת שזו לא האמת. הדכאון עדיין היה שם כל הזמן , זה כמו פלסטר שיש על הפצע והתעלמתי ממנו.
כל הזמן הרגשתי שמשהו חסר, הרגשתי ריקנות שלא טוב לי והאמת גם שנאתי לקחת את הכדורים האלו. אבל לא יכולתי להפסיק אותם.
ניסיתי כמה פעמים להפסיק, זה היה נורא. תחושות קשות ועצבים. אז המשכתי לקחת אותם ולהעביר את הימים.
התחלתי לחפש דרך מילוט מהמצב. ובמהלך חיפושיי הגעתי לnlp
לא ידעתי הרבה על השיטה, אבל משהו קרא לי לבוא. וגם זה שהם הבטיחו שאם לא אהיה מרוצה הם יחזירו את הכסף בחזרה (:
התחלתי את הלימודים ומאז הכל היסטוריה. למדתי את כל המסלול. (את הפרקטישינר המאסטר, הטריינר, וטראנס וסוגסטיה)
התאהבתי מיד!
ללא ספק ה-nlp שינה את חיי
גיליתי את עצמי, מי אני באמת ומה הנשמה שלי מבקשת. למדתי איך המוח שלנו פועל והפסקתי את הכדורים ודי בקלות יש לאמר, סגרתי מעגל עם אבא שלי אחרי 20 שנה של ניתוק והמון כאב, השתחררתי מזה, בניתי זוגיות אוהבת ומכילה הפכתי להיות אמא הרבה יותר טובה אוהבת מכילה ושמחה, הפכתי לאדם שמח.

ה-nlp עשה לי כל כך טוב שבכל מקום כל הזמן רציתי לעזור לאנשים ולעשות להם את הטכניקות של ה-nlp קראתי לזה לעשות לאנשים קסמים בחיים שלהם.
זה היה נראה לי מטורף כשמישהו סיפר לי על בעיה שיש לו כמו למשל פחד ממעליות ואני יודעת שאני יכולה להעיף לו את הפחד הזה שמנהל אותו שנים, הייתי חייבת לעזור , או שמשהי אומרת לי שהיא עומדת להתגרש ואני יודעת! שאפשר אחרת ואפשר להציל את הזוגיות או לפחות לסיים ממש ממש בטוב ועוד מלא דוגמאות, טיפלתי כל הזמן בכולם. בחופפת במספרה שסיפרה על כאבי בטן כרוניים ובזאת שעמדה מאחורי בתור בסופר,שהתעצבנה על הבת שלה, כל מקום שרק שמעתי מישהו מעלה בעיה.
עם הזמן אנשים שלחו אליי אנשים שאעזור להם והייתי ממש משנה להם את החיים ועושה להם קסמים והסיפוק אדיר!ו ככה הפכתי למטפלת ומנחה בשיטה ועם הזמן גם לעשות הרצאות וסדנאות בהתפתחות אישית.
אתם מתארים לעצמכם איזה כייף זה לקבל הודעת ווטסאפ עם תמונה שני פסים אני בהריון!
של מטופלת שלי שהגיעה אליי לאחר שניסתה להכנס להריון תקופה מאוד ארוכה ועברה טיפולי פוריות ארוכים וקשים ובתוך זמן קצר בתהליך שעשינו נכנסה להריון.
או לקבל הודעה מבחורה שנמנעה במשך שנים ללכת לבד ברחוב כי פחדה מחתולים, שלא יקפוץ עליה חתול שהיא הלכה לה ברחוב חופשי לבד! ללא פחד בבוקר לעבודה ובערב שוב הלכה לחברה בחושך! מה שלא עשתה שנים.

מעבר לnlp למדתי ואני לומדת וחוקרת כל הזמן שיטות נוספות מעולם ההתפתחות האישית, דרך קורסים,סדנאות בארץ ובחול, ספרים מאמרים מנטורים וכו.
אני אוהבת מה שאני עושה מאמינה בשיטה וביכולתיי ומודה כל יום על הזכות.

הקליניקה ממוקמת בראשון לציון