הצהרת נגישות

נגישות אתרים היא נושא חשוב ביותר. האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר נגישות וחווית גלישה טובה יותר. אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות. כדי לממש הבטחה זו, אנו שואפים לדבוק ככל האפשר בהמלצות התקן הישראלי לנגישות תכנים באינטרנט ובמסמך WCAG2.1 הבינלאומי.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?
באתר מוצב תפריט נגישות מתקדם וידידותי. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי הנגישות. לאחר בחירת אפשרות בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.
תפריט נגישות פועל בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Safari, Opera בכפוף לתנאי היצרן.

אפשרויות הנגישות בתפריט:
» התאמה לניווט מקלדת – מתן אפשרות לניווט ע”י מקלדת.
» התאמה לקורא מסך – התאמת האתר עבור טכנולוגיות מסייעות כגון NVDA , JAWS.
» חסימת הבהובים – עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים.
» הגדלת פונט האתר ל-4 גדלים שונים.
» התאמות ניגודיות – שינוי ניגודיות צבעי האתר.
» התאמת האתר לעיוורי צבעים.
» שינוי הפונט לקריא יותר.
» הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן.
» הגדלת התצוגה לכ-200%.
» הדגשת קישורים באתר.
» הדגשת כותרות באתר.
» הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות.
» הצהרת נגישות.

פניה לרכז נגישות
אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בקושי בנושא נגישות, צוות הנגישות של הקליניקה עומד לרשותכם במגוון ערוצים לפנייה בנושאי נגישות, נשמח לקבל מכם משוב, לשליחת משוב לחצו כאן.

הבהרה

מאמצינו לאפשר תמיד גלישה באתר עבור כל דפי האתר, ייתכנו או שיתגלו דפים שטרם נמצא להם פתרון טכנולוגי המתאים. אנו תמיד ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר שלנו לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.  

פעילות קליניקה

חשוב לציין !! קליניקת דויד מירז נותנת שירותי רפואה משלימה כגון: עיסוי רפואי | טיפול שיאצו | דיקור סיני לבעיות כאב |דיקור מערבי יבש | טיפול רפלקסולוגיה | ועוד מגוון טיפולי מגע… כל השירותים אשר מופיעים בעמוד טיפולים ניתנים ומונגשים עד בית הלקוח בלבד !! 

קליניקת דויד מירז שמה על דגלה את הנגישות במקום ראשון,  ומעניקה שירותים לאותם אנשים מוגבלים אשר אינם יכולים לנוע ממקום למקום, או נעזרים בכלים כאלה ואחרים כדי להגיע למקומות טיפולים עם קושי רב. לכן הוחלט להנגשה את הטיפולים עד בית הלקוח ללא הגעה לקליניקה או למקום מסודר !!

פרטי רכז/ת נגישות בקליניקה 
שם: דויד מירז 
נייד: 054-7920434
אימייל: david1.miraz@gmail.com
תאריך עריכת הצהרת הנגישות: 05/10/2023