אודות דויד מירז

מחפשים מטפל בתחום הרפואה המשלימה?


שמי דויד מירז , אני בוגר מכללת רידמן בתל אביב, מטפל בתחום הרפואה המשלימה.


במשך 9 שנים רכשתי ניסיון וידע רב, התמחיתי בתחומים מגוונים וחדשניים ואת כל הידע הרב אני שמח להעמיד לרשות המטופלים.


במסגרת לימודיי במכללת רידמן התמחיתי בתחומים הבאים: עיסוי שבדי, עיסוי משולב רפואי, עיסוי רקמות עמוק, טיפול ועיסוי באבנים חמות, טיפול בנקודות טריגר פוינט, עיסוי נשים בהיריון | הרות, עיסוי ספורטאים בפציעות ספורט, כוסות רוח והקזת דם, רפלקסולוגיה. 

לאחר סיום לימודיי עברתי הכשרות נוספות אצל המומחים המובילים בנושא הרפואה המשלימה:

• במכללת פאשיקום השתלמתי בשיטת פאשיקום אצל מר טל זיו, מומחה בעל ניסיון של שלושים שנה בבעיות הקשורות לכאבים כרונים במפרקים. במסגרת הלימודים התמחיתי בשיקום תנועתי, באבחון תנועתי נכון, בטיפול בפציעות ובבעיות תנועתיות שונות בגוף האדם.

• עברתי הכשרה מקיפה בשיטת טיפול חדשנית ופורצת דרך, שיטת קניזיוטייפ. שיטת קניזיוטייפ מיועדת לפציעות ספורט ולשיקום תנועתי ומחזירה בהצלחה את התנועתיות למפרקים ולשרירים. את השיטה למדתי אצל מר איציק פרידמן, פיזיותרפיסט בכיר ובעל ניסיון של למעלה משלושים שנה שהקים וניהל את המחלקה בתל השומר העוסקת בבעיות שיקומיות ותנועתיות.

למדתי אצל מר' אילן הורוביץ את הדיקור סיני. רכשתי ידע וכלי עצום בכל הנושא הדיקור כהיום אני משלב את הדיקור כעוד כלי נוסף בטיפול בכאב. אילן הורוביץ מורה בתחום הרפואה סיני כ- 36 שנים.  אדם מקצועי בעל ידע עצום בנושא דיקור סיני וטיפולי בבעיות כאב.  

דיקור סיני ודיקור מערבי לפציעות ספורט, לכאבי שרירים הגורמים לאיכות חיים ירודה למדתי אצל תום פינאן ושימי בק רכשתי ידע המאפשר לי לתת מענה יותר יעיל ומקצועי. 

• רכשתי ידע רב וניסיון בשיטת הטיפול של ד"ר נאדר בוטו, "רפואה והחוש השביעי" . ד"ר נאדר בוטו הוא מרצה מבוקש באיטליה ובספרד והוא מעביר סדנאות רבות לרופאים ופסיכולוגים. ד"ר בוטו פיתח שיטה מהפכנית בטיפול באמצעות אנרגיות ושטיפה אנרגית.

אתר דויד מירז : www.david-miraz.co.il זהו אתר אשר מרכז את כל המידע אודות טיפולי רפואה משלימה. נותן מענה למטופלים אשר סובלים מבעיות שונות.

באתר זה תוכלו לקרוא מאמרים רבים אשר נותנים מידע על המון בעיות כמו : כאבים שונים, סטרסים הנגרמים מלחץ נפשי , גוף ונפש, אודות טיפולי רפואה משלימים. ניתן לקבל מידע מעניין אשר יכול לתרום להרבה מטופלים המעוניינים לקבל גישה טבעית בדרך לריפוי הגוף. לחצו כאן >>> כדאי לדעת 

במידה ואתם סובלים מבעיות כמו: כאבי גב , כאב הנוצר מפציעות ספורט, לחץ נפשי , דלקות שונות ? האתר דויד מירז יעניק לכם מידע רחב על בעיות שמהם אתם סובלים .

דויד מירז תמיד משתדל להיות מעודכן בחידושים מבכינת טיפולים לצורך כך דויד מירז תמיד מתעדכן ולומד,  כדי להבטיח לכם את הטיפולים הכי עדכניים ואחרונים בתחום הרפואה משלימה.

אני מזמין אותכם לשיחת הכירות איתי, או בכלל לשוטט אצלי באתר ולהנות ממאמרים מענינים אשר יתרמו לכם.

בברכה,

דויד מירז מטפל בכאב | טיפולי רפואה משלימה

חשוב לציין !!

כל הנכתב באתר זה אינו מחליף אף ייעוץ רפואי כזה או אחר. לפני שימוש במידע חשוב להיוועץ עם רופא מוסמך .

כל הזכויות שבגין התוכן והמידע שבאתר זה שמורות לקליניקת דויד מירז. אין להעתיק ולשכפל את התוכן שבאתר זה ללא רשות מפורשת מקליניקת דויד מירז. כל הכתוב באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי. המלציתינו לגבי תזונה או בקשר המלצות בריאות כאלה ואחרים, אינן מתיימרות להחליף טיפול וייעוץ על ידי רופא | מטפל . באתר ישנם המלצות כמובן לפני כל עשייה יש להיוועץ עם רופא המטפל לפני ! למען הסר ספק, המידע אשר מובא כאן באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או הורדה של תרופות כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. כל הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת!

טיפולי רפואה משלימה הם אינם חלופה לרפואה המערבית. אין להפסיק טיפול תרופתי ללא התייעצות עם רופא!!!!

מטרתם של טיפולי רפואה משלימה היא לחזק את יכולת הריפוי הטבעית הטמונה בכל אחת ואחד מאתנו. בנוסף לכל הנאמר, בני אדם שונים ומורכבים, שיטת טיפול בעיסוי מתאימה לאחד ולא תתאים למטופל אחר. לכן לזכותי ישנם כמה טכניקות טיפול שאותם ניתן לראות כאן בדף טיפולים. הידע העשיר שצברתי מאפשר לתת מענה מקצועי לכל מטופל ומטופל. ישנם טיפולים שבו זמנית משתמש בכמה שיטות , כדי לטפל ולעזור למצוא את הפתרון היעיל ביותר בכך להביא אתכם לאיזון הכי מושלם.

קליניקת דויד מירז מאחלת לכם המון בריאות! 

מטופלים מרוצים מספרים